Яка маса нітратної кислоти міститься у 600 г розчину з масовою часткою HNO 3 55%?


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Объяснение:

Дано:

m(H2O, HNO3) = 600 г

W(HNO3)= 55%

Знайти:

m(HNO3) - ?

Розвязання.

w (масова частка р-ни) = m р-ни/m р-ну          

m р-ни = w*m р-ну/100%

m р-ни = 55%*600 г/ 100% = 330 г.

Примітка.

m р-ни - це m(HNO3) - наша шукана маса речовини.

Ответ:

m (HNO3) = 330 г.