Сполучити кальцій оксиду з карбон (IV) оксидом об'ємом 5.6(н.у) Визначте масу утвореного кальцій

карбонату.

Ответы на вопрос

Отвечает Скачко Александр.

Ответ:

дано

V(CO2) =5.6 L

----------------

m(CaCO3) - ?

CaO+CO2-->CaCO3

n(CO2) = V(CO2)/Vm = 5.6 / 22.4 = 0.25 mol

n(CO2) = n(CaCO3)

M(CaCO3) = 100 g/mol

m(CaCO3) = n*M = 0.25 * 100 = 25 g

ответ 25 г

Объяснение: