через розчин калій гідроксиду пропустили карбон (IV) оксид об'ємом 8,96л за н.у, яка маса та

кількість речовини калій карбонату утворилися

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдова Дарья.

Ответ:

n(nahco3)=0.4моль

m(nahco3)=33.6г

Объяснение:

naoh+co2=nahco3

n(co2)=8.96/22.4=0.4 моль

n(co2)=n(nahco3)=0.4моль

m(nahco3)=0.4*Mr(nahco3)84=33.6 г