Виначте масу розчиненої речовини у розчині масою 65 г із масової часткою кухонної солі 25%.​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Оля.

Відповідь: m (р.р.) = 16,25 г.

Пояснення:

m (р.р.) = m (р-ну) × W / 100 = 65 × 25 / 100 = 16,25 г