Очень нужно! Пожалуйста помогите!!! Обчислить масові частки елементів в речовині АlCl3


Ответы на вопрос

Отвечает Гурьянова Ярослава.

Відповідь:

Mr(AICI3)=27+35,5*3=133,5

w(AI)=27*100/133,5=20,2%

w(CI)=106,5*100/133,5=79,8%

Пояснення: