Напишіть рівняння реакцій за допомогою яких можна здійснити перетворення речовин:

К2О–КОН–К2SO4–BASO4 СРОЧНО!!!!!!!! СРОЧНО Допоможіть дуже треба будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Каспийская Алеся.

K2O + H2O = 2KOH

2KOH + H2SO4 = K2SO4 + 2H2O

K2SO4 + Ba(OH)2 = BaSO4 + 2KOH