СКАЖИТЕ ОТВЕТ ПЖ Запишіть цифру, якою позначено схему реакції розкладу: 1) H 2 O 2 → H 2 O + O 2

; 2) N 2 + H 2 → NH 3 ; 3) NaOH + HCl → NaCl + H 2 O; 4) Zn + CuSO 4 → ZnSO 4 + Cu.

Ответы на вопрос

Отвечает Складчиков Ілля.

Ответ:

сори если не так

1)HCl + NaOH = NaCl + H2O 

N2 + 3H2 = 2NH3

2H2O = 2H2 + O2

2NO + O2 = 2NO2

2SO2 + O2 = 2SO3

2)Fe+2HCl=FeCl2+H2

2Al+H2SO4=Al2(SO4)3+H2

2K+2H20= 2KOH+H2

2Li+2H2O=2LiOH+H2

Fe203 + 6HNO3=2Fe(NO3)3 +3 H2O

 

3)3)K2SO4, CaCl2, Al2(SO4)3, NaCO3, AlCl3, Fe2(SO4)3

4) оксиды-Na2O, CaO, FeO

кислоты-H2SO4, HCl

соли-NaCl, FeCl3, CaCO3.

Объяснение: