Закінчити схеми реакцій взаємодія лугів з солями: Луг+розчинна сіль=нова основа+нова сіль (За

умовою утворення осаду ⬇️) а)CuSO⁴+NaOH ---> ..........+........... б)FeCl²+KOH ---> ..........+...........

Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Ответ:

CuSO4 + 2NaOH = Cu(OH)2 осад + Na2SO4

FeCl2 + 2KOH = Fe(OH)2 осад + 2KCl

Объяснение: