Написати рівняння реакції нейтралізації між основою та кислотою: Основа+кислота=сіль і вода

а)KOH+H²SO⁴---> ..........+.......... б)Ca(OH)²+HNO³ --->.........+........ в)NaOH+HNO³ --->..........+......... г)Ca(OH)²+H²SO⁴ --->.........+........... д)...........+.......... ---> KNO³+H²O е)............+.......... ---> Na²SO⁴+H²O

Ответы на вопрос

Отвечает Пестов Алексей.

Ответ:

2KOH + H2SO4 = K2SO4 + 2H2O

Ca(OH)2 + 2HNO3 = Ca(NO3)2 + 2H2O

NaOH + HNO3 = NaNO3 + H2O

Ca(OH)2 + H2SO4 = CaSO4 + 2H2O

KOH + HNO3 = KNO3 + H2O

2NaOH + H2SO4 = Na2SO4 + 2H2O

Объяснение: