Барій → Барій гідроксид → Барій нітрат → Алюміній нітрат → Алюміній оксид → Калій

тетрагідроксоалюмінат

Ответы на вопрос

Отвечает Шарипова Ангелина.

Ответ:

Ba+2H2O=Ba(OH)2+H2

Ba(OH)2+HNO3=Ba(NO3)2+2H2O

Ba(NO3)2+Al=Al(NO3)2+Ba

Al(NO3)2+NaOH+H2=NaAl(OH)4+H2O

Отвечает Томчук Ліза.

Ba+2H2O=Ba(OH)2+H2

Ba(OH)2+2HNO3=Ba(NO3)2+2H2O

3Ba(NO3)2+Al2(SO4)3=

3BaSO4+2Al(NO3)3

4Al(NO3)3=2Al2O3+12NO2+3O2