Обчисліть об’єм метану СН4 кількість речовини 5 моль за нормальних умов


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

V=Vm*n; Vm=22.4;

V=22,4*5=112 л

Ответ: 112 л.

будь ласка, відзначте моя відповідь як "кращий" =)

Отвечает Далгатов Керим.

5моль-------Х=112л

CH4

1моль-------22,4л

Х=(5×22,4)÷1=112