Складіть рівняння реакції утворення кальцій карбонату двома способами. Запишіть суму коефіцієнтів

перед формулою кальцій карбонату в обох складених рівняннях

Ответы на вопрос

Отвечает Уминский Владислав.

Ответ:

Объяснение:

CaO + CO2 = CaCO3

Ca(OH)2 + CO2 = CaCO3 + H2O

Сумма: 1+1=2