Обчисліть масу солі, що утворюється при взаємодії етановою кислоти з 400 г кальцій карбонату.

ПожАлуСта.....

Ответы на вопрос

Отвечает Лесин Роман.

Ответ:

                        400г.            xг.

2CH3COOH+CaCO3→ (CH3COO)2Ca + H2O + CO2

                        100            158

Mr(CaCO3)=100г/моль

Mr((CH3COO)2Ca))=158г/моль

400/100=x/158

x=400*158/100=632г.