Складіть рівняння реакцій водних розчинів а)гідроген хлориду з ферум(II) гідроксидом; б)гідроген

сульфід з барій гідроксидом Назвіть утворені продукти реакцій.

Ответы на вопрос

Отвечает Фаер Руслан.

Ответ:

1. 2HCl + Fe(OH)2 = FeCl2 + 2H2O

2. H2S + Ba(OH)2 = BaS + 2H2O

Объяснение:

Отвечает Белоусова Алина.

Ответ:

1)2HCl+Fe(OH)2=FeCl2+2H2O

2)H2S+Ba(OH)2=BaS+2H2O

Объяснение: