Запиши рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення: C a → C a O → C a (

O H ) 2 → C a C l 2 → C a C O 3 → C a O → C a ( N O 3 ) 2

Ответы на вопрос

Отвечает Шидловская Софья.

Ответ:

2Ca+O2=2CaO (t)

CaO+H2O=Ca(OH)2

Ca(OH)2+2HCl=CaCl2+2H2O

CaCl2+K2CO3=CaCO3+2KCl

CaCO3=CaO+CO2 (t)

CaO+2HNO3=Ca(NO3)2+H2O

Объяснение: