яка масова частка відцотка солі в розчині для виготовлення якого використали сіль масою 10г і воду

масою 190г​

Ответы на вопрос

Отвечает Шинкарёва Анастасия.

Ответ:

5.26%

Объяснение:

Дано:

m(NaCl)

m(H2O)=190г

W(NaCl)-?

W=m(x)/m•100%

W=10/190•100%=5.26 %