До 300 г водного 20% розчину солі досипали 20 г солі. Обчисліть масову частку солі в утвореному

розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Ракова Альбина.

Ответ:

25%

Объяснение:

Mрр1= (20*300)/100=60г

Мрр2=60+20=80г

Мв=300-60=240 г

Мр-ну=240+80=320г

W=(80/320)*100= 25%