Під час розкладу 78г алюміній гідрроксиду утворилося 40г алюміній оксиду. Чи повністю розклався

алюміній гідроксид?

Ответы на вопрос

Отвечает Селезнева Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

2Al(OH)3 -> Al2O3 + 3H2O

1) М(Al(OH)3)= 27 +17*3 =78 г/моль

2)n(Al(OH)3)= m/M = 78/78 = 1 моль

3) За рівнянням кількість речовини гідроксиду відноситься до кількості речовини оксиду як 2:1 , значить n(Al(OH)3) =1/2n(Al2O3)= 0,5 моль

4)М(Al2O3) = 27*2 +16*3 =102 г/моль

5) m(Al2O3 за рівнянням) = n*M= 0,5 *102 = 51 г

6) вихід речовини = m(Al2O3 дана) /m(Al2O3 за рівн ) * 100%= 40 /51*100% =78,4 %

Отже гідроксид розпався не повністю