Етанол масою 32,2г згорів в атмосфері кисню. Який об’єм карбон (ІV) окcид утворився?


Ответы на вопрос

Отвечает Рыжановская Ия.

Ответ:

31,36 л

Объяснение:

C2H5OH + 3O2 → 2CO2 + 3H2O

Знайдемо кількість речовини етанола:

n(C2H5OH)=32,2г/46=0,7 моль

n(CO2)=2n(C2H5OH)=2*0,7=1,4 моль

V(CO2)=1,4*22,4=31,36 л