обчислити масу солі яка утвориться під час взаємодії 0,2 моль кальцій гідроксиду з сульфатною

кислотою​

Ответы на вопрос

Отвечает Дикарева Карина.

Дано:

n(Ca(OH)2)= 0,2 моль

Найти:

m(CaSO4) = ?

Решение:

Ca(OH)2 + H2SO4 = CaSO4 + 2H2O

по уравнению реакции:n(Ca(OH)2)= n(CaSO4)= 0,2 моль

m=n*M

m(CaSO4) = 0,2*136=27,2 г

Ответ:27,2 г