СРОЧНО ПОМОГИТЕ! 16. До 60 г розчину з масовою часткою солі 5% долили 40 г води. Обчисліть масову

частку солі в отриманому розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Камалова Карина.

Ответ:

дано

m(рну) =60г

w(солі)=5%=0,05

m(води)=40г

Объяснение:

m(солі)=0,05×60=3г

m(утв. Рну)=60г+40г=100г

w(солі)=3г÷100г×100%=3%