Розчин містить 6% солі. Скільки грамів солі міститься в 300 г розчину? а) 180гб) 1,8гв) 5гг) 18г​


Ответы на вопрос

Отвечает Крей Уляна.

Ответ:

г) 18 г

Объяснение:

Дано :

w = 6% или 6/100%=0,06

m р-ра = 300 г

m вещ-ва - ?

Решение :

w = m вещ-ва /m р-ра * 100%

m вещ-ва = w * m р-ра = 0,06 * 300 = 18 г