Маса води, під час розкладання якої електричним струмом утво­рилося 12 г водню та 96 г кисню,

дорівнює: а) 110 г; б)220 г; в) 96 г; г) 108 г

Ответы на вопрос

Отвечает Базанов Михаил.

Відповідь:

г

Пояснення:

m(H2O)=m(H2)+m(O2)=12+96г=108 г