1.Здійсніть перетворення: CuCL2 -> Cu(OH)2 –> CuO –> CuSO4 2.Закінчіть рівняння реакцій

а). AL2(SO4)3 +NaOH – > в). Ca(OH)2+CO2 –> б). Fe2O3+ HCL -> г). KOH+H3PO4 -> 3. Задача. Яка маса натрій сульфату утвориться при взаємодії 196 г сульфатної кислоти з натрій гідроксидом? 4. Розподіліть за класами речовини і назвіть їх: CuSO4 , Fe2O3 , Ca(OH)2 , CO2 , K3PO4 , Mg(OH)2 , Н NO3 , HCL.

Ответы на вопрос

Отвечает Чепой Андрея.

Объяснение:

1.CuCl2+Mg(OH)2=Cu(OH)2+MgCl2

2. AL2(SO4)3 +2NaOH= 2AlOH+Na2(SO4)3

Fe2O3+ 2HCL=FeCl2+H2O

4. кислоти:Н NO3 , HCL

основи: Ca(OH)2 , Mg(OH)2

оксиди:CO2 , Fe2O3 , K3PO4 , CuSO4

все що не написала не знаю