із 38 г технічного аніліну одержали 132 г 2,4,6-бром аніліну. визначте масову частку домішок в

аніліні

Ответы на вопрос

Отвечает Сафонов Андрей.

Ответ:

Дано:

w(N)=12%

C6H5NH2

Розв'язування:

Нехай маємо 100 суміші. Тоді маса нітрогену у суміші 12 г.

n(N)=n(C6H5NH2)=12/14=0.86 (моль)

m(C6H5NH2)=0.96*93=79.7 (г)

m(дом.)=100-79,7=20,3 (г)

w (дом.)=\frac{20,3}{100}*100=20,3

100

20,3

∗100=20,3 (%)

Відповідь: 20,3%

Наче так....