Допишіть рівняння реакцій та урівняйте рівняння назвіть речовини:N2O5+H2O .....+H2O= Ba(OH)2


Ответы на вопрос

Отвечает Алфёрова Алёна.

Ответ:

N2O5 + H2O = 2HNO3 (азотная кислота)

BaO(оксид бария) + H2O = Ba(OH)2

Объяснение:

Отвечает Жашуева Лаура.

Ответ:

1) =HNO3

2) BaOH2

Объяснение:

думаю, що допоможе...