Складі ь рівняння реакції, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення.

Cu-CuO-CuSO4-Cu(OH) 2-CuO-Cu-CuSO4-BaSO4

Ответы на вопрос

Отвечает Тимерханова Кристина.
  • 2Cu+O2=2CuO
  • CuO+H2SO4=CuSO4+H2O
  • CuSO4+2NaOH=Cu(OH)2+Na2SO4
  • Cu(OH)2=CuO+H2O
  • CuO+C=CO+Cu
  • Cu+2H2SO4=CuSO4+SO2+2H2O
  • CuSO4+BaCl2=BaSO4+CuCl2