У 350 г розчину з масовою часткою солі 20% розчинили ще 50 г солі. Обчисліть масову частку солі в

новоутвореному розчині ​

Ответы на вопрос

Отвечает Nusupzhan Nazerke.

Ответ:

80 г

Объяснение:

350 : 100 = 3,5 г

3,5 г * 20 = 70 г

350 + 50 = 400 г

400 : 100 = 4 г

20 * 4 = 80 г