Молярна концентрація сульфітної кислоти масою 500 г з масовою часткою розчиненої речовини 15% і

густиною 1,005

Ответы на вопрос

Отвечает Боранғали Нұрасыл.

Ответ:

1, 54 моль/л

Объяснение:

C=\frac{n}{V} =\frac{m(H2SO4)*p}{M(H2SO4)*m(p-p)*1000}

w=\frac{m(H2SO4)*100\%}{m(p-p)}

C=\frac{w*10*p}{M(H2SO4)} =\frac{15*10*1,005}{98} =1,54 M