Який обєм водню (н.у.) можна одержати під час взаємодії 7,8г калію, що містить 25% домішок з водою?


Ответы на вопрос

Отвечает Берликов Дамир.

Ответ:

2К + 2Н2О = 2КОН + Н2

nK = m|M = 7,8\39 = 0,2моль

Согласно уравнения nH2 = nK\2 = 0,2\2 = 0,1моль

VH2 = n*Vm = 0,1*22,4 = 2,24л

Объяснение: