До розчину сульфатної ксилоти масою 9,8 г додали металічний натрій. Знайдіть об'єм газу який

виділився в наслідок реакції.

Ответы на вопрос

Отвечает Bojko Gleb.

Ответ: 2.24 л

Обьяснение:

9.8 г                            v-?

H2SO4+Na=NaSO4+H2↑

n(H2SO4)= 9.8/98=0.1  моль

n(H2)= 0.1  моль

V(H2)= 0.1 × 22,4= 2,24 л