кий об*єм азоту (н.у) виділиться в результаті згоряння метиламіну об*ємом 20л, що містить 20%

домішок?

Ответы на вопрос

Отвечает Мильченко Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(CH3NH2) - 20л

W домішок  - 20%

V (N2) -?                  

V(домішок)= V(CH3NH2) *W(домішок)/100% = 20*20%:100%= 4л

V(чист речовини) = 20 - 4 =16 л

За рівнянням химічної реакції

       16 Л                     Х Л

   4CH3NH2+9O2=4CO2+10H2O+2N2  

      4*22,4                 2*22,4  

        16/(4*22,4)=х/2*22,4

       х=(16*44,8)/89,6=8л  

Відповідь: 8л(N2)