Обчисліть об’єм амоніаку, який утвориться при взаємодії 300 л водню з азотом, якщо вихід продукту

реакції становить 20 %.

Ответы на вопрос

Отвечает Феоктистова Виктория.

Ответ:

40 л

Объяснение:

wвых(NH3) = Vпракт(NH3)/Vтеор(NH3) * 100, Vпракт(NH3) = 0,2*Vтеор(NH3)

300 л                               х л

3H2     +      N2 =           2NH3

3*22,4 л/моль               2*22,4 л/моль

По пропорции

Vтеор(NH3) = 300*2*22,4/(3*22,4) = 200 л

Vпракт(NH3) = 0,2*200 = 40 л