СРОЧНО!!ПОМОГИТЕ!!Напишіть рівняння реакцій добування амоніаку в молекулярному, повному та

скороченому іонному виглядах. NH4OH + Ca (OH)2 = ____________

Ответы на вопрос

Отвечает Нажиден Анель.

Ответ:

Объяснение:

2NH4Cl + Ca(OH)2 = CaCl2 + 2NH3 + 2H2O

2NH4(+) + 2Cl(-) + Ca(2+) + 2OH(-) = Ca(2+) + 2Cl(-) + 2NH3 + 2H2O

2NH4(+) + 2OH(-) = 2NH3 + 2H2O