У 2 кг води розчинили 224 л гідроген хлориду. Визначте масову частку гідроген хлориду у розчині, що

утворився ​

Ответы на вопрос

Отвечает Янович Коля.

Ответ:

Объяснение:

m(H2O) = 2000 г

ω=m(вещества)/m(раствора) (1)

Найдем массу вещества m= M*n = V*M/Vm

m = 36,5*224/22,4= 365 г

Найдем массу раствора m =2000 + 365= 2365 г

Подставим значения в формулу (1) ω(HCl)= 365/2365 = 15,4 %