До 250г 20%розчину додали 150г солі Знайти масову частину солі в новому розчині? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Муслимов Эмрах.

Ответ:

1) 250+150=400 (г) - масса нового раствора.

2) 250*0,2+150= 200 (г) соли стало.

3) 200/400=0,5.

Ответ: 0,5

будь ласка, вiздначте моя вiдповiдь як "кращий" =)