З якими речовинами взаємодіє Натрій гідроксид? * кисень водень чадний газ вуглекислий газ

хлороводень вапняк алюміній

Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Анастасия.

Ответ:

чадний газ, вуглекислий газ, хлороводень, вапняк, алюміній

1) NaOH+CO=HCOONa.

2) 2NaOH (избыток)+CO2=Na2CO3+H2O

3) HCL + NaOH = NaCl + H2O

4) CaCO3 + 2NaOH =Ca(OH)2+Na2Co3

5) 2Al+6NaOH = 2Na3AlO3 + 3H2 (cплавление)