Елемент, вищий оксид якого відповідає формулі Е 2 О 5 утворює з Гідрогеном ковалентну сполуку,

масова частка Гідрогену в якій становить 3,85%. Визначте цей елемент.

Ответы на вопрос

Отвечает Нагорная Александра.

Ответ:

ХH3

3/0.0385=78

78-3=75 (As)

AsH3

As2O5

Объяснение: