Елемент,вищий оксид якого відповідає формулі RO3 утворює з гідрогеном сполуку масова частка

гідрогену в якій становить 2,47 відсотків.Який це елемент? (только пожалуйста не пишите так ______)​

Ответы на вопрос

Отвечает Сейфуллина Настя.

Відповідь:

якщо-RO3. то H2R

% R-100%-2.47%=97.53%

R-97.53%

О-2.47%

R=2*97.53/2.47=79 Se це селен

Пояснення: