Залізна руда містить 60% мінералу магнетиту. Інші компоненти руди Феруму не містять. Визначте

масову частку (%) Феруму в даній руді. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! ОЧЕНЬ СРОЧНО НАДО!!! БУДУ БЛАГОДАРНА!!! СПАСИБО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Щукина Вика.

Ответ:

43.45%

Объяснение:

Хімічна формула магнетиту Fe₃O₄

Рахуємо масову частку Феруму у магнетиті

w(Fe) = \dfrac{n(Fe) \cdot M(Fe)}{M(Fe_3O_4)} \cdot w(Fe_3O_4) = \dfrac{3 \cdot 56}{232} \cdot 60 \approx 43.45\%