❗Невідомий одновалентний метал масою 31,2г реагує з сіркою масою 12,8г. Який це метал? ПОЖАЛУЙСТА

ОЧЕНЬ СРОЧНО❗​

Ответы на вопрос

Отвечает Боровський Саша.

m(Me)/m(S)=Mэ(Me)/Mэ(S)

Mэ(S)=31.2/2=16грамм/моль

31.2/12.8*16 = 39

M(Me)=39г/моль; это калий

Ответ:К