ферум (III) оксид масою 3,2 г розчинили в хлоридній кислоті. яка кількість речовини кислоти

витратилася​

Ответы на вопрос

Отвечает Кобызький Михаил.

Ответ:

V (нью) = m/M = 3.2 г/160 г/моль=0.02 моль