Задача 1 У воді об'ємом 288 мл розчинили натрійнітрат NaNO3 масою 36г. Якачастка солі в

розчині?масова​

Ответы на вопрос

Отвечает Савчук Дмитрий.

Ответ:

дано

V(H2O) = 288 mL

m(NaNO3) = 36 g

----------------------

W(NaNO3) - ?

p(H2O) = 1 g/ml

m(H2O) = V(H2O) * p(H2O) = 288 * 1 = 288 g

m(ppa ) = m(H2O) + m(NaNO3) =288+ 36 =324 g

W(NaNO3) = m(NaNO3) / m(ppa) * 100% = 36 / 324 *100% =11.11%

ответ 11.11 %

Объяснение: