СРОЧНО НУЖНА ПОМОШЬ!!!! ДАЮ 100 БАЛОВ 1. У воді об''ємом 200 мл розчинили натрій сульфат масою 50

г. Яка масова частка солі в утвореному розчині ? 2. У воді об'ємом 160 мл розчинили купрум ( II ) сульфат масою 60 г. Яка масова частка солі в розчині ?

Ответы на вопрос

Отвечает Политов Лев.

Відповідь:

Пояснення:

1) Дано:

m(p.p)- 50г

m(p-ка)- 200г

1) 200+50=250г- маса розчину

2) W(p.p)= 50:250*100%=20%

Задача 2

Дано:

m(р.р)-60г

m(р-ка)-160г

1) 160+60=220г- маса розчину

2) W(p.p)= 60:220*100%=27%

Отвечает Позин Матвей.

Ответ:

25%,20%

Объяснение:

(50/200)*100=25%

40*100/(40 + 160)