Мына заттар арасындағы реакциялардың молекулалық және иондық теңдеулерін құрастырыңдар a)Натрий

гидриксиді және азот қышқылыә)күкірт (VI) оксиді және калий гидриксидіб)магний гидроксиді және тұз қышқылы в) литий гидриксиді және мырыш хлоридіг)калий гидриксиді және ортофосфор қышқылы​

Ответы на вопрос

Отвечает Шиндила Паша.

Ответ:

Объяснение:Ответ:

б) Mg(OH)2+2HCl=MgCl2+2H2O

Mg(OH)2+2H+ +2CL-=Mg²+ +2Cl- +2H2O

Mg(OH)2+2H+ = Mg²+ + 2H2O