Реакция теңдеулерін жазыңдар: 1) калий гидроксиді + азот қышқылы;2) мыс (ІІ) оксиді + күкірт

қышқылы;3) тұз қышқылы + магний карбонаты​

Ответы на вопрос

Отвечает Герониме Максим.

Ответ:

KOH+HNO3=KNO3+H2O

CuO+H2SO4=CuSO4+H20

2HCl+MgCO3=MgCl2+H2CO3