Визначте обьем водню який утворюется діею хлоридної кислоти на 6.5 гр цинку яка маса солі

утворюется?

Ответы на вопрос

Отвечает Кротова Алина.

Ответ:

дано

m(Zn) = 6.5 g

-------------------

V(H2) - ?

m(ZnCL2) - ?

Zn+2HCL-->ZnCL2+H2

M(Zn) = 65 g/mol

n(Zn) = m/M = 6.5 / 65 = 0.1 mol

n(Zn) = n(H2) = 0.1 mol

V(H2) = n*Vm = 0.1*22.4 = 2.24 L

n(Zn) = n(ZnCL2) = 0.1 mol

M(ZnCL2) = 136 g/mol

m(ZnCL2) = n*M = 0.1*136 = 13.6 g

ответ 2.24 л, 13.6 г

Объяснение: