Яка кiлькiсть речовини мiсниться у водi мамою 1 кг молекулярна маса


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Руслан.

Ответ: 55,6 моль

Объяснение:

Дано:

m(H2O)= 1 кг

n(H2O) -?

Обчислюємо молекулярну масу Mr

Mr(H2O)= 2*Ar(H)+Ar(O)= 2*1+16= 18

Обчислюємо молярну масу M г/моль = Mr

М= 18 г/моль

Знайдемо кількість речовини по формулі n = m/M

n(H2O) = m(H2O)/M(H2O) = 1000г/18г/моль ≈ 55,6 моль