Fe2O3 обчислити массову частку


Ответы на вопрос

Отвечает Гончарук Данила.

Ответ:

M(Fe2O3)= 2M(Fe)+3M(O)=2* 55,8+3* 16=159,6

Знайдемо масову частку О в оксиді

159,6 - 100%

48     -  x %

х=48*100:159,6=30,07%

W(O)=30,07%

W(Fe)=100-30,07=69,93%

Объяснение: