У 50 грамах води розчинили 2 грама солі.Знайти масову частку солі.


Ответы на вопрос

Отвечает Долгова Лена.

Ответ:

3.85%

Объяснение:

Рахуємо масу розчину

m(solution) = m(salt) + m(H_2O) = 2 + 50 = 52\;g

Рахуємо масову частку солі

w(salt) = \dfrac{m(salt)}{m(solution)} = \dfrac{2}{52} \approx 0.0385\;(3.85\%)